موسسه حسابداری اسلامشهر

شرکت خدمات حسابداری اسلامشهر – نصیرآباد – جنوب تهران

اسلامشهر مرکز شهرستان اسلام‌شهر واقع در استان تهران است که در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر تهران واقع شده‌است و از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دسترسی است. فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شما غرب به شهریار محدود است.

شهرستان اسلامشهر دارای سه بخش مرکزی ،چهاردانگه و احمد آباد مستوفی میشود و جالب است بدانید اسلامشهر در گذشته یکی از روستا های شهر ری بوده است که به نام روستای قاسم آباد شاهی معروف بوده و جزو مناطق مهم تاریخی محسوب میشود و تاکنون بیش از اثر باستانی از این شهرستان در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است.

وجود زمین های حاصلخیر و ساخت کارخانه های مهم و قدیمی مانند کارخانه ارج، کیان تایر، میهن، ایران خودرو دیزل و … در اطراف جاده قدیم ساوه باعث جذب مردم و مهاجران به این منطقه شد و امروز اسلامشهر یکی از مناطق مهم صنعتی در جنوب تهران به شمار میرود.

 

نقشه اسلامشهر و چهاردانگه

 

در تصویر فوق مناطق اسلامشهر مرکزی و چهاردانگه به وضوح قابل مشاهده میباشد.

همچنین منطقه نصیرآباد تهران که یکی دیگر از مناطق صنعتی جنوب تهران محسوب میشود نیز در مجاورت بالای اسلامشهر قرار دارد.

به همین دلایل و با توجه به وجود شرکت ها و کارخانه های متعددی که در این منطقه وجود دارند، وجود یک شرکت خدمات مالی و حسابداری معتبر که در نزدیکی این مناطق شعبه فعال داشته باشد بسیار مهم میباشد. زیرا ارائه ی خدمات حسابداری با کیفیت معمولا نیاز به حضور و تعامل بالای متخصصین حسابداری در محل کارشرکت ها دارد؛ پس نزدیک بودن محل شرکت خدمات حسابداری به مناطق صنعتی جنوب تهران مانند نصیرآباد و اسلامشهر، چهاردانگه، پرند و … حسن بزرگی محسوب میشود.

شرکت خدمات مالی و حسابداری ترازمحاسب با دارا بودن شعبه فعال در جنوب تهران و در نزدیکی مناطق صنعتی اسلامشهر، نصیرآباد، چهاردانگه و … دارای سابقه همکاری با سازمان ها و برندهای نام آشنا مانند بیمارستان فوق تخصصی میلاد تهران، مرکز آموزش و درمان شهید مدنی ، شرکت بهین راد اندیش و سایر مشتریانی که لیست آنها را در سایت ما میتوانید ببینید، آماده ی شناسایی نیازهای مالی، و ارائه ی خدمات تخصصی حسابداری به شما میباشد که در ادامه به برخی از خدمات حسابداری مورد نیاز صنایع و کارخانجات اشاره خواهیم کرد.

خدمات حسابداری مناسب صنایع

کارخانجات و صنایع موجود در جنوب تهران(اسلامشهر) با توجه به گردش مالی قابل توجهی که دارند، معمولا به خدماتی شامل ایجاد و استقرار سیستم های مالی حرفه ای، تهیه صورت حساب های سود و زیان و ترازنامه مالیاتی، ارائه گزارشات مدیریتی و مشاوره های حرفه ای مالیاتی نیاز پیدا میکنند که در ادامه برخی از این موارد را توضیح میدهیم:

خدمات مشاوره مالیاتی

شرکت ها و صنایع بزرگ به دلیل نقدینگی بالایی که دارند باید به خوبی قوانین مالیاتی را بشناسند و صورتحساب ها و ترازنامه های مالیاتی شفاف و دقیقی داشته باشند تا از خسارات و جریمه های سنگین مالیاتی پیشگیری نمایند.

استقرار سیستم های مالی و حسابداری

یکی از مهمترین الزامات سازمان های بزرگ با تعداد کارکنان و کارگران زیاد، نیاز به یک سیستم حرفه ای و یکپارچه مالی و حسابداری میباشد. تا مدیران و سرمایه گذاران سازمان به خوبی بتوانند جریان ها و حساب های مالی را مدیریت کرده و در مواقع درست بهترین تصمیم گیری را داشته باشند.

ارائه گزارشات مدیریتی

مدیران کارخانجات و صنایع باید به صورت دوره ای و منظم به گزارشات مالی و حسابداری شرکت دسترسی داشته باشند و این گزارشات باید به صورت شفاف و حرفه ای متناسب با مدیریت شرکت تنظیم شود و استانداردهای لازم برای این کاربری را داشته باشد.

 

ما در موسسه خدمات مالی و حسابداری ترازمحاسب مفتخریم که توانسته ایم سیستم استاندارد و خدمات حرفه ای حسابداری را به شرکت ها و سازمان های معتبر و بزرگی در مناطق مختلف تهران به ویژه جنوب تهران، اسلامشهر، نصیر آباد و چهاردانگه ارائه دهیم و در صورتیکه شما نیز نیاز به هامشاوره رایگان با متخصصان ترازمحاسب را دارید کافیست به صورت حضوری به شرکت حسابداری ترازمحاسب واقع در اسلامشهر، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، مجتمع کوشک،
بلوک D طبقه2 واحد مراجعه نمایید.

همچنین ما همه روزه به صورت آنلاین از طریق فرم تماس با ما یا از طریق چت آنلاین در خدمت شما بزرگواران هستیم.

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *