Tax-advice-taraz

مشاوره مالیاتی رایگان تهران (تلفنی و حضوری)

مهم‌ترین قسمت یک کسب و کار برای حفظ سرمایه، بخش امور مالی و مالیاتی است.

ضررهای مالی پی‌‌درپی و پرداخت مالیات اضافی حاکی از آن است که بسیاری از کسب و کارها از خطاهای مالیاتی موجود در بخش مالی و حسابداری خود اطلاعی ندارند.

جریمه‌هایی که شرکت‌ها به دلیل ضعف در  بخش مالیاتی متحمل می‌شوند، به صورت مستقیم بر گردش مالی کل مجموعه اثر منفی می‌گذارد. بنابراین بررسی تخصصی و بی‌عیب و نقص وضعیت امور مالی و مالیاتی، بسیار مهم و ضروری است.

دریافت مشاوره مالیاتی رایگان، اولین گام حیاتی است که می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای،  برای چکاپ وضعیت امور مالی، چشم‌انداز مالیاتی و جلوگیری از ضررهای مالیاتی از آن بهره‌مند شوید.

یکی از مواردی که در این مقاله به شرح جامع و بررسی دقیق آن پرداخته‌ایم، پاسخگویی تخصصی به سوالات متداول درباره انواع مشاوره رایگان مالیاتی است. مانند:

 1. مشاوره مالیاتی چیست و چرا دریافت آن تا این اندازه ضرورت دارد؟
 2. مشاوره رایگان مالیاتی دقیقا شامل چه خدماتی می‌شود؟
 3. چگونه و از چه طریقی اقدام به دریافت مشاوره رایگان مالی و مالیاتی کنیم؟
 4. چه مراکزی برای ارائه مشاوره مالیاتی رایگان معتبرتر و حرفه‌ای‌تر هستند؟

با دنبال کردن متن زیر، شما به این نکته مهم پی خواهید برد که نوع روش مشاوره متناسب با شرایط فعلی شما چیست و چه مزایا و معایبی دارد.

این مقاله به صرفه‌جویی زمان شما به جای مراجعه حضوری و نوبت‌دهی مشاورانی که با کسب و کار شما آشنایی قبلی ندارند و در نتیجه هدفمند نیستند، کمک بسزایی خواهد کرد. با ما همراه باشید.

 

انواع خدمات مشاوره مالیاتی رایگان چیست؟

گستره ارائه خدمات مشاوره مالیاتی تنها به شرکت‌ها و ارگان‌های بزرگ محدود نمی‌شود. به دلیل بروز مسائل مالی و مالیاتی برای تمام افراد جامعه، رسیدگی به بخش مالیاتی برای تمام اشخاص حقیقی (تمامی اصناف ) و اشخاص حقوقی ( شرکت‌ها و کارخانه‌ها)  امری ضروری است.

تمامی خدمات حضوری امور مالیاتی و حسابداری در بخش مشاوره رایگان مالیاتی نیز قابل ارائه هستند. شما در هر یک از بخش‌های مالی کسب و کار خود می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید:

 • خدمات مشاوره مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر آمد
 • مالیات بر ارث و مالیات بر دارایی‌های منقول و غیر منقول
 • مشاوره مالیاتی رایگان جهت رفع مغایرت و خطا در اظهارنامه مالیاتی
 • مشاوره در زمینه کاهش نرخ مالیات پرداختی
 • خدمات غیرحضوری برای پاسخ به سوالات بخش مالی و حسابداری شرکت‌ها
 • مشاوره مالیات بر مستغلات و املاک اشخاص حقیقی و حقوقی
 • مشاوره مالیاتی رایگان جهت رفع موانع و مشکلات در مراحل تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی
 • مشاوره مالی برای برنامه‌ریزی جهت رشد و ارتقای بخش مالی تمام اصناف و فعالان اقتصادی
 • مشاوره مالی برای مالیات تراکنش‌های بانکی و پرداخت‌های اینترنتی

با استفاده از انواع خدمات مشاوره مالی و مالیاتی رایگان، علاوه بر سرعت در دستبابی به نتیجه مطلوب، صرفه‌جویی زیادی نیز در زمان و هزینه خواهید داشت.

 

ضرورت استفاده از مشاوره رایگان مالیاتی برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی

ضرورت استفاده از مشاوره رایگان مالیاتی را می‌توان در بهای سنگین ناشی از عدم وجود این خدمات در کسب و کارهای کوچک و بزرگ مشاهده کرد.

یکی از مشکلات مالیاتی اساسی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، تنظیم اوصولی و دقیق اظهارنامه مالیاتی جهت جلوگیری از جریمه شدن یا پرداخت اشتباه مالیات اضافه به اداره امور مالیات است.

نابسامانی امور مالی یک موسسه و کسب و کار، نشان دهنده عدم برخورداری آن موسسه از راهنمایی‌های هوشمندانه مشاوران مالیاتی خبره و متخصص است.

رفع و رجوع جرائم سنگین مالیاتی و پذیرش معافیت‌های مالیاتی به حق برخی از اصناف، نیاز به حضور مشاور مالیاتی زبده در امور حسابرسی و مراحل مالیاتی دارد.

مشاور امور مالیاتی در صورت داشتن تخصص و تجربه کافی، می‌تواند به صورت حضوری و تلفنی به حل مشکلات مالی تمامی اشخاص حقیقی، کارمندان و مدیران امور مالی یک مجموعه کمک کند.

یک مشاور حرفه‌ای، شما و کارکنان شما را در جریان تمامی لوایح و قانون‌گذاری‌های جدید قرار می‌دهد. این شخص با ارائه راه‌حل‌های هوشمندانه به شما کمک می‌کند تا با نظارت مداوم و دقیق بر نگارش اظهارنامه‌ها از جرائم مالیاتی و مالیات‌های سنگین جلوگیری کنید.

مشاور مالی شما علاوه بر جلوگیری از ضررهای ناشی از پرداخت جریمه، با استفاده از قوانین معافیت‌های مالیاتی می‌تواند باعث حذف یا کاهش بخش زیادی از مالیات یا جرائم مالیاتی شود.

 

بررسی تفاوت مشاوره مالیاتی رایگان تلفنی،حضوری و آنلاین + مزایا و معایب 

بخشی از خدمات مالیاتی وجود دارد که شما نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت آن نداشته و می‌توانید دورادور بابت آن‌ها از مشاوران متخصص این حوزه، راهنمایی گرفته و راه حل را دریافت کنید.

مراحلی مثل بیان مشکل و مطرح کردن موضوع کلی مسائل مالیاتی شرکت یا کسب و کار شما می‌تواند قبل از مراجعه حضوری شما، توسط مشاوران خبره امور مالی با سرعت بیشتری انجام شوند. در این حالت شما می‌توانید مشاوره مالیاتی رایگان را به صورت تلفنی یا آنلاین از مراکز معتبر خدمات مالیاتی دریافت کنید.

مودیانی که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به مراکز خدمات امور مالیاتی را ندارند، می‌توانند به کمک روش‌های غیرحضوری حتی در خارج از ساعات اداری نیز به برطرف کردن مسائل مالیاتی خود بپردازند.

گاهی بسته بودن خطوط تلفنی مشاوره مالیاتی به دلیل تقاضای بالا، باعث می‌شود مودیان زمان زیادی را پشت خط منتظر پاسخگویی مشاوران بمانند.

اگر سرعت پاسخگویی برای شما در اولویت است، می‌توانید به جای آن از خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین استفاده کنید. یکی از مزیت‌های مشاوره مالیاتی رایگان به روش اینترنتی، دریافت پاسخ سریع بدون محدودیت در زمان و مکان است.

مشاوره مالی آنلاین بر خلاف روش تلفنی، امکان برگزاری جلسه اینترنتی و ارتباط آنلاین شما با مشاور امور مالیاتی را فراهم می‌کند اما یکی از معایبی که مشاوره مالیاتی به صورت آنلاین و تلفنی دارد، عدم امکان تحریر و بررسی مدارک شما از نزدیک است.

تحریر لوایح مالیاتی در مراجعه حضوری بر خلاف ارتباط تلفنی، به راحتی امکان‌پذیر است. در روش حضوری، کارشناس امور مالیاتی تمام اسناد و مدارک شما را با دقت مورد بررسی قرار داده و به صورت واضح در جریان مشکلات مالیاتی شما قرار می‌گیرد.

یکی از معایبی که مشاوره مالیاتی حضوری دارد، محدودیت زمانی و مکانی هم برای شما هم برای کارشناس مشاور است.

در صورتی که مشکل مالیاتی شما اضطراری نیست، می‌توانید برای بیان آن ابتدا از مشاوره تلفنی استفاده کرده و موضوع را برای مشاور مطرح کنید.

در صورتی که برای رفع مشکل نیاز به جلسات آنلاین و حضوری بود، مشاور آن را با شما در میان گذاشته و به بررسی حضوری مسئله و مدارک و اسناد می‌پردازد.

مشاور مالیاتی

هشدار! مشاوره مالیاتی رایگان را از افراد تازه کار دریافت نکنید!

یکی از معضل‌های متقاضیان مشاوره مالیاتی رایگان تلفنی، اطمینان نداشتن از تخصص فرد مشاور است.

برای اینکه از حرفه‌ای بودن مشاور مالیاتی خود اطمینان حاصل کنید لازم است از نکات مهمی در مورد آن آگاه باشید:

 1. یک مشاور خبره امور مالی دارای مدرک رسمی اکادمیک در زمینه امور مالی است
 2. این فرد باید به تمامی قوانین و بخش‌نامه‌های حوزه مالیات مسلط بوده و به تمام لایحه‌ها و قوانینی که به تازگی تصویب می‌شوند، آگاه و مسلط باشد
 3. مشاور امور مالیاتی علاوه بر تخصص در زمینه‌های مالیاتی، باید در حوزه حسابداری نیز کاملا حرفه‌ای و مجرب باشد

تشخیص این سه مورد در یک مشاور مالیاتی، هنگام مراجعه حضوری یا از پشت تلفن بسیار دشوار است؛ اما به لطف وجود مراکز معتبر و امکان مشاهده رزومه‌ و میزان رضایت مشتریان سابق، امکان تحقیق در فضای آنلاین و آفلاین در این مورد برای شما فراهم شده است.

متاسفانه افراد غیرحرفه‌ای و تازه‌وارد برای جمع آوری رزومه کاری اقدام به ارائه مشاوره رایگان برای جذب مشتری و اعتبار می‌کنند. نداشتن آگاهی کاربرانی که به این دسته از مشاوران مراجعه می‌کنند در بهترین حالت به هدر رفتن زمان آنها منجر می‌شود.

اما عواقب ناآگاهی از تازه‌وارد بودن این افراد، گاهی خسارت‌های مالی و مالیاتی ناشی از مشاوره اشتباه آنها را نیز به همراه خواهد داشت.

با پیشرفت ارتباطات، امکان تحقیق و بررسی رزومه و رسمیت مدرک مشاوران مالیاتی برای جلوگیری از آسیب مشاوران تقلبی و غیررسمی به کسب وکارها ایجاد شده است.

پس قبل از مراجعه یا اقدام برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان به صورت آنلاین یا تلفنی حتما در مورد رزومه و رسمیت و اعتبار شخص مشاور تحقیق کنید.

 

معتبرترین مرکز خدمات مشاوره مالیاتی برای دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان به چه کسی مراجعه کنیم؟ این سوالی است که تمام اشخاص حقیقی و حقوقی بعد از تصمیم به استفاده از خدمات مشاور مالیاتی با آن مواجه می‌شوند.

قبل از مراجعه حضوری یا ارتباط با مشاور امور مالیاتی، از رسمیت مدرک و تخصص مشاور و موسسه مالیاتی مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید و معتبرترین مرکز خدمات مشاوره مالیاتی را هدف قرار دهید.

این مقاله از طرف موسسه تخصصی مالی و حسابداری ترازمحاسب با هدف آگاهی از ضرورت مشاوره مالیاتی برای جلوگیری از خطاهای مالیاتی و جرائم و ضررهای مالی مشاغل و اصناف مختلف، تقدیم نگاهتان شد.

این موسسه، امکان استفاده تمام افراد و کسب و کارها از مشاوره رایگان مالیاتی را به صورت حضوری ( برای ساکنین تهران) و به صورت  تلفنی و آنلاین برای تمامی مودیان  نقاط مختلف کشور فراهم کرده است.

در صورتی که در مورد خدمات غیرحضوری، مشاوره مالیاتی یا مسائل حسابداری و مالی خود سوالی داشته یا به راهنمایی تخصصی نیاز دارید، کارشناسان امور مالی ترازمحاسب در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *