درباره ما

شرکت ترازمحاسب

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت حسابداری تراز محاسب با ارائه خدمات حسابداری به کلیه شرکتها و واحدهای تجاری در تمامی صنایع، همچنین تسهیلات ویژه ای را نیز در جهت رشد و ارتقا شرکت های نو بنیان در نظر گرفته است. از جمله این تسهیلات ارائه پیشنهادات مالی در جهت رشد پایدار، ارائه پیشنهادات مالیاتی و همچنین انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی شرکت با بالاترین استاندارد و نازلترین قیمت می باشد.​​​​​​​

​​​​​​این شرکت با تولید محتوا در زمینه های حسابداری ، حسابرسی ، مالی و مالیاتی در تلاش است به تمامی پرسش های شما پاسخ دهد.

close-up-business-document-desk

ما در موسسه خدمات مالی و حسابداری ترازمحاسب با سابقه بیش از 10 سال در زمینه ارائه خدمات دقیق و با کیفیت به کسب و کارها و شرکت های دولتی و خصوصی در تهران و شهرستان ها، با افتخار توانسته ایم مدیران و کسب و کارهای زیادی را از خسارات و جرایم سنگین مالی نجات دهیم و کارنامه مالی آنان را شفاف و درخشان سازیم.

مفتخریم که در این سال های خدمت به هموطنان عزیزمان توانسته ایم مورد اعتماد شما بزرگواران قرار گیریم و بیش از 250 پروژه کوچک و بزرگ را با موفقیت به انجام رسانده ایم.

شرکت ترازمحاسب سابقه همکاری با شرکت ها و مراکز معتبر دولتی و خصوصی از جمله شرکت آرتا نسیم تهویه، وبزی، درمانگاه امام علی(ع)، بیمارستان مدنی کرج و بیمارستان میلاد تهران و ... را در کارنامه درخشان خود دارد.

هدف ما ارائه خدمات و با کیفیت مالی و حسابداری به مدیران و کسب و کارهاست تا بتوانیم دغدغه و استرس های مالی و مالیاتی آنان را کاهش دهیم و با مطالعه گزارشات شفاف ما بتوانند نسبت به آینده ی بیزینس خود برنامه ریزی نمایند و از خسارات و جرایم مالیاتی یا رکودهای مالی پیشگیری نمایند.

close-up-business-document-desk

اعتبار تـرازمحاسب اتفاقی نیست..!

0 +
پروژه های انجام شده

مفتخریم که در این سال ها توانسته ایم بیش از 260 بار مورد اعتماد مشتریان قرار بگیریم.

0 +
مشتریان فعال

تیم متخصص ما در حال حاضر با بیش از 40 شرکت و کسب و کار در حال همکاری میباشد.

0 %
میزان رضایت

رویکرد و خط قرمز ترازمحاسب کسب رضایت حداکثری همه ی مشتریان میباشد. تا جایی که در توانمان باشد در خدمتتان خواهیم بود.