خدمات ما

شرکت خدمات مالی و حسابداری تراز محاسب

متخصصین شرکت ما با رزومه درخشان و اطلاعات بروز در زمینه قوانین مالی و مالیاتی ایران، آماده اند تا تمامی نیاز و نگرانی های مالی کسب و کار شما را مدیریت و رفع نمایند.

با تراز محاسب دیگر نگران مسائل مالی خود نباشید...

مفتخریم که توانسته ایم با ارائه خدمات تخصصی زیر به شرکت ها و کسب  کارهای خصوصی و دولتی، باعث حل مشکلات مالی و پیشرفت آنان شویم.

خدمات تخصصی تراز محاسب

الان&nbspتصمیم&nbspبگیر

به مشاوره نیاز دارید؟

درصورتیکه به مشاوره نیاز دارید روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه راه های ارتباطی تراز محاسب منتقل شوید.

پیاده سازی سیستم های مالی

طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی با در نظر گرفتن تجربه چندین ساله شرکت تراز محاسب در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی برای هر صنف و صنعت مختص خود ، نشانه تجربه ما در این حوزه میباشد.

 در فضای رقابتی و شرایط متغیر کسب و کار در ایران تداوم حیات و رشد شرکتها وابسته به میزان سازگاری آنها با این تغییرات است در دنیای تجارت امروزی سیستم های اطلاعاتی حسابداری به عنوان سیستم اطلاعاتی اصلی در بیشتر شرکت ها به منظور حفظ کارکرد بهینه و تامین اطلاعات سودمند و بموقع برای کمک به مدیریت در تصمیم گیری برنامه ریزی می شوند.

Mask-Group-42222@2x-1024x1007-min-1.jpg

وکالت امور مالیاتی و تنظیم لایحه دفاع

مالیات امروزه در دولت ها امری انکار ناپذیر است .دولت ها به منظور تأمین هزینه‌های مختلف عمومی به مالیات دهنده (یک شخص حقیقی یا حقوقی) دریافت می‌شود. عدم پرداخت، به همراه فرار یا مقاومت در برابر مالیات، طبق قانون مجازات می‌شود.

به همین دلایل مالیات امری است که نمیتوان از زیر بار آن شانه خالی کرد پس افراد باید با آگاهی بیشتری نسبت به پرداخت مالیات عمل کنند ، تا حقی از ان ها ضایع نشود. بنابراین احتیاج است از علم و تجارب افراد متخصص در این زمینه  نظیر وکلای مشاوران مالیاتی استفاده کرد تا متحمل ضررو زیان نشوند.

ما بهترین راهکارها و خدمات مالیاتی را توسط کارشناسان و وکلای متخصص تراز محاسب در اختیار شما قرار میدهیم.

رفع اختلافات مالی شرکا و سهامداران

اختلافات بین شرکاء و سهامداران شرکت ها با یکدیگر و با شرکت، هر کدامش که باشد و به هر دلیلی که باشد ممکن است سبب مختل شدن فعالیت شرکت شود و تاثیر منفی بر سودآوری شرکت به جا بگذارد. بدین لحاظ، داوری و رفع اختلاف در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

مشاوران تراز محاسب، با حضور داوران و کارشناسانی که نسبت به حقوق سهامداران و شرکاء در انواع شرکت های ایرانی اشراف دارند و به مکانیزم های داوری مندرج در اساسنامه شرکت ها یا روش های داوری خارج از اساسنامه شرکت نیز آگاه می باشند و همچنین به ماهیت حقوقی شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و مقررات تجاری ایران، مسلط هستند برای حل‌ و فصل اختلافات بین شرکاء و سهامداران با یکدیگر و با شرکت، آماده قبول داوری و ارائه مشاوره های داوری میباشند.

business
calculator

ارائه گزارشات مدیریتی

توانایی تبدیل عملکرد واحد در قالب اعداد کمی و یا کیفی با شاخص های مختلف قدم اول در ارائه یک گزارش خوب محسوب می شود در واقع فعالیتی که سنجیده و اندازه گیری نشود را نمی توان مدیریت نمود.

گزارش فاقد اعداد و ارقام و شاخص ها بیشتر به مانند یک وصیت نامه می ماند تا گزارش از جداول و نمودارها استفاده کنیم زیرا نمودار ها حجم گزارش را کاهش می دهند از تعاریف کلی بپرهیزیم زیرا مدیران علاقه مندند گزارش زبان باز کرده و با آنها صحبت کند تا اینکه خودشان نتیجه گیری کنند؛

بی دقتی را کنار بگذاریم زیرا این گزارشات ما هستند که مبنای تصمیم گیری و هدایت به سمت هدف می باشند همواره واحد خود را زیر نظر داشته باشیم و گزارشاتمان آماده باشند تا در اداره واحد و مسئولیت های سپرده شده به ما عقب نمانیم و غافلگیر اتفاقات ناخوشایند نشویم.